top of page

Zajęcia w dwuosobowej grupie


Zajęcia grupowe możliwe wyłącznie przy spotykaniu się co tydzień (pakiety godzin). Zalecamy, aby uczniowie byli chociaż mniej więcej na podobnym poziomie nauczania. Cena za pojedyncze zajęcia (50 min) dla jednego ucznia.
Pakiet 4 h
220 zł (55 zł/h)
Pakiet 4 h do wykorzystania w ciągu 4 tygodni (pakiet dla zajęć odbywających się raz w tygodniu)
Pakiet 8 h
200 zł (50 zł/h)
Pakiet 8 h do wykorzystania w ciągu 4 tygodni (dla zajęć odbywających się dwa razy w tygodniu)
bottom of page